Zobrazit navigaci

Mamut uloven!

středa 4. května 2022 20:41
Autor: Katrin Chudovská Maloulová
Přečteno: 370x

Ahoj, milí rodiče a kamarádi!

Je za námi nejdůležitější den naší výpravy! Dnes jsme zúročili všechny dovednosti, které jsme se naučili. Práci v týmu, komunikaci, trpělivost, střelbu z luku, zacházení s kyjem, překonávání strachu a spoustu dalších důležitých věcí.  Vydali jsme se po stopách mamuta, který se objevil v okolí. Po dlouhém vyčkávání a boji jsme nakonec mamuta ukořistili a zajistili si tak zásoby jídla na dlouhý čas. Večer jsme mamuta zpracovali a ochutnali jeho lahodné maso. Po vydatné noční hostině jsme ulehli do svých měkoučkých kožešin a nyní už spokojeně odfukujeme a těšíme se na návrat domů. 


P.S. Zítra (5.5.) nás očekávejte kolem 13. hodiny opět u Čafky. 


Fotografie z dnešního dne si můžete prohlédnout ZDE.