Duben v 1.B

10.05. 2022

Copak vše zažili prvňáci v dubnu?

Oblékli se do barevného oblečení jako ostatní žáci školy. Prohlédli si velikonočně vyzdobené Znojmo. Podíleli se na výsadbě ŠKOLNÍHO LESA. Zapojili se do pilotního projektu INVENIO a pracovali na počítačích. Začali počítat do 20 s přechodem desítky. Oslavili DEN ZEMĚ společně se žáky 2.A. Pečlivě se starali o svoji zahrádku. Vytvořili si třídní kalendář narozenin. V tělocviku šplhali. Začali pozorovat vajíčka, ze kterých se postupně vyvinou žáby. Ochutnali různé druhy sýra. V Hejného matematice se seznámili s novým prostředím Krychlové stavby. Užili si ČARODĚJNICKÝ DEN - sepsali ingredience na Kouzelný lektvar. Četli informace o čarodějnicích a hledali jejich jména. Vytvořili si čarodějnici. V tělocvičně si s žáky 2. A vyzkoušeli netradiční disciplíny a zatancovali si.

Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Eva Palášková.