Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Naše žákyně na Baví se celá rodina

úterý 10. května 2022 20:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 691x

Nedělní akci 8. května v areálu bývalé vodárny navštívily stovky nejen znojemských rodičů s dětmi. 

Žákyně 9. A a 9. B přispěly významně k úspěšnosti programu. 

V kostýmech bavila přítomné děti a fotila se s nimi děvčata z 9. B. Barča Kožíšková z 9. A zajišťovala konečný dojezd všech lodiček, kdy rodiče museli na základě hesla a překonání vzdálenosti si v podstatě vybojovat sladký balíček s odměnami. Tomu ale předcházelo splnění různorodých úkolů na stanovištích. Její spolužačky z 9. A plnily na jednom z nich s dětmi kvízy a úkoly. Spolupracovaly s městskou knihovnou. Za odměnu děti získaly vytoužené razítko. 

Akci provázela hudba, občerstvení a závěrečné vystoupení.

Žákyním 9. A a 9. B patří velké poděkování.

Text a foto: Mgr. Marcela Salátová