Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Testy do budoucí sportovní třídy

úterý 10. května 2022 22:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 873x

Ve čtvrtek 5. května se konaly testy do budoucí sportovní třídy naší školy.
Tak jako každým rokem i letos čekala na zájemce o sportovní třídu baterie testů, ve které měly děti předvést to nejlepší co v nich je. Ve třech tělocvičnách naší školy byly k vidění opravdu kvalitní sportovní výkony a sluší se za ně poděkovat všem zúčastněným.
V letošním roce jsme zaznamenali snad rekordní účast mladých sportovců. Zájem o sportovku nás velmi těší a věříme, budoucí žáci této třídy budou opravdu kvalitní a budou úspěšně reprezentovat naši školu nejen na poli sportovním. Tak jak to dělají již mnoho let jejích starší spolužáci a spolužačky.
Děkujeme a už teď se těšíme na září.

Celá fotogalerie ZDE.

Text a foto: Mgr. Jan Vyskot