Pobyt v přírodě 2021

01.10. 2021

Po roční odmlce způsobené epidemií Covid-19 se žáci 4. a 5. tříd vypravili na Vysočinu do OUTDOOR RESORT BŘEZOVÁ.

106 dětí se na 3 dny odpoutalo od rodin a odvážně a samostatně za dohledu třídních učitelek a asistentky zvládalo denní povinnosti (vybalení zavazadel, hygiena, oblékání, udržování pořádku na pokoji) a sdílení pokojů i aktivit se svými spolužáky.

Každý den od rána až do večera pod vedením instruktorek žáci zažívali spoustu aktivit, při kterých si upevňovali nejen fyzickou, ale i psychickou kondici.

• V „LANOVÉM PARKU“ a na „LEZECKÉ STĚNĚ“ překonávaly děti nástrahy, překážky a strach z výšky.
  • V „SHERWOODU“ a „NOTINGHAMU“ zdolávaly skály, skalní skrýše, chodby, tunely a plnily úkoly.
  • V bludišti v podvečer osvobozovaly děti “ZAKLETÉ MĚSTEČKO.“
  • Uvolnění nacházely na „BUBLINOVÉ TRAMPOLÍNĚ“ a v „BONGU“.
  • Navštívily také „ZBOJNICKÉ RÝŽOVIŠTĚ DRAHOKAMŮ“, kde nacházely nejen polodrahokamy, ale též fosílie.
  • Klid a souznění našli žáci v sedlech koní, kteří trpělivě „malé jezdce“ nosili na hřbetech.

Všichni unavení, ale spokojení jsme se ve středu vrátili ke svým rodinám.

Na fotky se podívejte ZDE.

Text: Mgr. Marcela Mittnerová, foto kolektiv učitelek a asistentek 4. a 5. ročníků.