Zobrazit navigaci

Spaní v tělocvičně - 1.C

pátek 27. května 2022 10:22
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 223x

Konečně jsme se dočkali! V pátek jsme spali v tělocvičně! Moc jsem se všichni těšili, většina z nás už měla sbalené věci několik dní předem. Sraz před budovou školy byl v 17:00 hodin, nastěhovali jsme se do velké tělocvičny, kterou jsme rozdělili na spací a hrací část. Kromě paní učitelky s námi byly 2 kamarádky - Lucka a Nina a samozřejmě i naše panda Vanda. Společně jsme si hráli, dováděli, kreslili, povídali. K večeři nám paní učitelka objednala pizzu, pouštěli jsme si písničky a tancovali. Po setmění jsme překonali strach a prošli stezku odvahy temnou školou, za odměnu jsme dostali svítící náramky a chlubítka. Celý den rychle utekl, paní učitelka nám před spaním přečetla pohádku. V noci nás nevzbudil ani déšť a bouřka, ráno některá ranní ptáčátka vstávala už v 5 hodin. Dali jsme si dobrou snídani ve školní kuchyňce, sbalili věci a čekali na rodiče. Tohle malé dobrodružství se všem náramně líbilo. Paní učitelka všechny děti pochválila a slíbila nám, že když budeme hodní a šikovní, bude "přespávačka" i příští školní rok. Děkujeme všem maminkám za dobroty, které pro nás nachystaly. Fotky si prohlédněte ZDE.