Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Květen v 1.B

08.06. 2022
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 539x

V květnu toho prvňáci zažili spoustu.

Vydali se na Záchrannou stanici. V matematice začali počítat do 20 s přechodem desítky. V českém se naučili psát další písmena a četli složitější texty.  Měli ve třídě na praxi studentku VŠ, která pro ně zpracovala projekt na téma ROČNÍ OBDOBÍ. Začali si užívat přestávky na školním hřišti. Strávili Výtvarné dopoledne v ZUŠ Znojmo. Zapojili se do Projektu Drogerie Dm - Zdravé zuby. Připomněli si Mezinárodní den včel s žáky 2.A. Navštívili Hasičskou stanici. V Hejného matematice se seznámili s prostředím Sousedé. V tělocviku cvičili venku. Zúčastnili se výchovného koncertu Hudebního kroužku, který působí na naší škole. Prožili s paní psycholožkou pěknou hodinu zaměřenou na pozitivní klima ve třídě. 

Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Eva Palášková.