Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Den dětí

09.06. 2022
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 1182x

Jak už se pomalu stává dobrým zvykem, Den dětí se na naší škole slavil společně napříč všemi ročníky.

Děti druhého stupně samy vytvářely vlastní program pro své mladší spolužáky ze stupně prvního. 

Program byl opravdu nápaditý a veselý a všichni si společně užili spoustu zábavy. 

O tom svědčí nejen následující řádky, které napsali dva žáčci z 5.A, ale také veselé pozdravy, které si teď mezi sebou na školních chodbách vyměňují např. osmáci se čtvrťáky.


"Dětský den uspořádaný deváťáky se velice zdařil. Byly jsme dvě skupinky, které plnily úkoly a získávaly indicie, díky kterým jsme rozluštily přísloví. Na konci jsme sbírali papírky, které jsme museli spojit, aby jich bylo 300. Dostali jsme i nějakou odměnu. Dětský den se mi líbil."

"V pátek nám deváťáci připravili program s tématem pevnost BOYARD. Vše se odehrávalo v našem krásném Gránickém údolí. Čekalo nás spoustu zajímavých úkolů, například shazování plechovek, ochutnávka a vyndávání lžiček pusou z mouky, u čehož jsme se velmi nasmáli. Užili jsme si krásný slunečný den. Díky, deváťáci!"


Už teď se všichni těšíme na příští rok!!!

Celá fotogalerie ZDE.