Zobrazit navigaci

Zájmové útvary ve školním roce 2022/2023

čtvrtek 15. září 2022 20:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 601x

Také v letošním školním roce jsme si pro vás připravili řadu zájmových aktivit.

Většina kroužků rozjíždí svoji činnost v měsíci říjnu, někteří nedočkavci začínají pozvolna již nyní.

Celou nabídku si můžete prohlédnout na našich stránkách v sekci pro rodiče (zájmové aktivity) nebo přímo na odkazu ZDE.

Objevují se zde i nějaké novinky, se kterými bychom vás rádi seznámili níže:

Ladítko: Je kroužek plný společných prožitků. Naladíme se pomocí uvolňujících, propojovacích a posilujících cvičení k dobré náladě, radosti, vůli, zájmu, nadšení a uvolníme pocity strachu, lhostejnosti, úzkosti, hněvu….

Děti se naučí jednotlivá pohybová a dechová cvičení, pracovat se svými emocemi, lépe zvládat stres, řešit si své problémy, žít své talenty, posilovat imunitní systém.

Doprovodí nás také hudba, kresba, hravé kartičky…..

První setkání: středa 12. října od 14.00 – 15.00

Hravá dětská jóga: Je pohybový kroužek zaměřený na správné držení těla, obratnost, koordinační schopnost, vytrvalost, sílu. Děti se zábavnou formou naučí cvičení, které jim přinese radost z pohybu, živější děti zklidní, málo aktivní povzbudí k činnosti. Pestré jógové cvičení (není statické) je propojeno hrou, hudbou, relaxací i cvičením dechovým.

První setkání: pondělí 10. října

DofE:  Je výzva pro každého od 14 do 24 let, díky které se děti donutí na sobě pravidelně pracovat. Vyberou si dovednost, pohyb a dobrovolnictví, kterému se budou věnovat hodinu týdně. Na závěr je čeká dobrodružná expedice s kamarády. Ideální je zapojení žáků 8. ročníků.

Scházíme se nepravidelně dle potřeby, většinou ve čtvrtek odpoledne