Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Žákovský parlament opět na scéně

26.09. 2022
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 649x

V pondělí 16. září se poprvé po prázdninách sešel žákovský parlament. Na své první schůzce jsme si zvolili svého předsedu, kterým se stal opět MATĚJ TEXL z 9.A a KÁJA KOŽÍŠKOVÁ z 8.A obsadila post místopředsedkyně. TEREZA VACUŠKOVÁ z 8.C bude naší rozhlasovou zpravodajkou. 

Dalším bodem tohoto zasedání bylo přivítání nových členů – žáků 4. tříd, kteří se nově objevili na poli parlamentu. 

Také jsme zhodnotili setkání zástupců parlamentu s paní ředitelkou na konci školního roku.  Během příjemné a vydatné snídaně v ředitelně vybraní žáci probrali a prodiskutovali všechny povedené a zajímavé události a akce, které v uplynulém školním roce proběhly. 

Doufáme, že letošní školní rok bude minimálně tak úspěšný jako ten předchozí. 

Text: Mgr. Hana Schwarzová, koordinátorka ŽP 

Foto: Matěj Texl 9.A