Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Každoročně se naše škola zapojuje do oslav Dne seniorů.

neděle 2. října 2022 20:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 557x

Během celého týdne od 26. 9. do 30. 9. probíhaly na 1. stupni besedy, které byly vlastně určitým srovnáním dnešní školy s učením předchozích generací. Příjemnou atmosféru provázela setkání ve třídě 2. B, 5. C a 5. B. Mluvilo se o o kroužcích, vyučovaných předmětech, módě. Došlo dokonce k ukázkám starých slabikářů i školních psacích potřeb. Besedující nestíhaly odpovídat na otázky dětí k tématu Jaké to bylo, když.....

V pátek 30. 9. jsme v oslavách Dne seniorů pokračovali a užili si krásný zpívající koncert. Děti ze 4. A a 4. B si pod vedením p. učitelky Bajkové připravily opravdu skvělý zážitek. Hudba se zpěvem zněly téměř celou naší školou. Překvapení pro přítomné ve formě společného tance musely děti pro velký úspěch zopakovat.

Na setkání se seniory se budeme těšit i příští rok.

Text a foto: Mgr. Marcela Salátová