Zobrazit navigaci

Logická olympiáda Kategorie A a B

neděle 17. října 2021 18:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 103x

V minulých dvou týdnech se na naší škole uskutečnila logická olympiáda Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) a kategorie A (3.-5. ročník ZŠ):

  • Celkem se v kategorii B do soutěže zapojilo 21091 řešitelů, z toho v našem kraji 2846.
    V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi nejlepšími 29 řešiteli základního kola. 

Pořadí (škola) 

Pořadí (kraj) 

Celkové pořadí 

Příjmení, jméno 

Třída 

Kvantil (kraj) 

Kvantil (celkem) 

1. 

84.-93. 

388.-410. 

Hlávka, Jan 

9.D 

96.93 

98.11 

2. 

210.-221. 

1137.-1225. 

Smolka, Michal 

9.D 

92.46 

94.41 

3. 

241.-251. 

1308.-1385. 

Molík, Filip 

9.A 

91.39 

93.62 

4. 

252.-267. 

1386.-1469. 

Šinglová, Alena 

9.D 

90.92 

93.24 

5. 

585.-607. 

3445.-3628. 

Hamzová, Marie 

9.D 

79.09 

83.24 

6. 

644.-671. 

3836.-4038. 

Kovářík, Martin 

9.A 

76.93 

81.34 

7. 

715.-743. 

4386.-4598. 

Kožíšková, Barbora 

9.A 

74.42 

78.71 

8. 

816.-855. 

5069.-5342. 

Krčálová, Ema 

8.A 

70.68 

75.32 

9. 

894.-926. 

5585.-5784. 

Dohnal, Marek 

9.E 

68.06 

73.05 

10. 

927.-968. 

5785.-6028. 

Šustáčková, Eliška 

7.D 

66.74 

72.00 

11. 

969.-994. 

6029.-6286. 

Chaloupek, Ondřej 

7.C 

65.55 

70.81 

12. 

1037.-1076. 

6551.-6844. 

Papoušek, Jan 

7.A 

62.91 

68.25 

13. 

1144.-1188. 

7434.-7732. 

Mikulášková, Michaela 

8.C 

59.07 

64.05 

14.-15. 

1221.-1254. 

8003.-8303. 

Navrkalová, Hedvika 

9.D 

56.55 

61.35 

14.-15. 

1221.-1254. 

8003.-8303. 

Piringerová, Adéla 

8.B 

56.55 

61.35 

16.-17. 

1309.-1364. 

8664.-9045. 

Kožíšková, Karla Kožíšková 

7.A 

53.07 

58.02 

16.-17. 

1309.-1364. 

8664.-9045. 

Svoboda, Lukáš 

6.D 

53.07 

58.02 

18. 

1365.-1406. 

9046.-9384. 

Nguyen, Thanh Son 

9.A 

51.35 

56.31 

19. 

1407.-1445. 

9385.-9691. 

Buchtelová, Tereza 

6.A 

49.93 

54.78 

20. 

1446.-1482. 

9692.-9982. 

Jaroš, Filip 

7.B 

48.59 

53.36 

21.-23. 

1483.-1527. 

9983.-10283. 

Šeiner, Patrik 

6.D 

47.15 

51.96 

21.-23. 

1483.-1527. 

9983.-10283. 

Texl, Matěj 

8.A 

47.15 

51.96 

21.-23. 

1483.-1527. 

9983.-10283. 

Vavřina, Martin 

9.D 

47.15 

51.96 

24.-25. 

1528.-1575. 

10284.-10656. 

Coufal, Milan 

7.B 

45.52 

50.36 

24.-25. 

1528.-1575. 

10284.-10656. 

Hocová, Veronika 

8.A 

45.52 

50.36 

26.-29. 

1576.-1629. 

10657.-11030. 

Eberlová, Gabriela 

9.A 

43.73 

48.59 

26.-29. 

1576.-1629. 

10657.-11030. 

Tomšíček, Jan 

8.C 

43.73 

48.59 

26.-29. 

1576.-1629. 

10657.-11030. 

Vonková, Veronika 

8.A 

43.73 

48.59 

26.-29. 

1576.-1629. 

10657.-11030. 

Žilinec, Vojtěch 

6.A 

43.73 

48.59 


  • Celkem se v kategorii  A do soutěže zapojilo 13728 řešitelů, z toho v našem kraji 2178.
    V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi nejlepšími 30 řešiteli základního kola. 

Pořadí (škola) 

Pořadí (kraj) 

Celkové pořadí 

Příjmení, jméno 

Třída 

Kvantil (kraj) 

Kvantil (celkom) 

 

1. 

504.-519. 

2722.-2830. 

Žák, Jakub 

5.B 

76.56 

79.79 

 

2. 

546.-571. 

2980.-3136. 

Czudková, Julie 

5.B 

74.40 

77.73 

 

3. 

635.-662. 

3527.-3673. 

Demjanovič, Tobiáš 

5.A 

70.27 

73.78 

 

4. 

717.-739. 

4020.-4186. 

Peřinka, Jakub 

5.A 

66.62 

70.12 

 

5. 

767.-784. 

4439.-4539. 

Skoumalová, Terezie 

3.A 

64.44 

67.31 

 

6. 

785.-806. 

4540.-4666. 

Lorenc, Lukáš 

4.B 

63.52 

66.48 

 

7. 

901.-926. 

5235.-5408. 

Blažíček, Michal 

4.C 

58.10 

61.24 

 

8.-10. 

965.-988. 

5668.-5807. 

Hrickova, Sabina 

4.B 

55.21 

58.21 

 

8.-10. 

965.-988. 

5668.-5807. 

Novotná, Petra 

5.A 

55.21 

58.21 

 

8.-10. 

965.-988. 

5668.-5807. 

Stehlíková, Adéla 

4.B 

55.21 

58.21 

 

11. 

1142.-1157. 

6712.-6841. 

Šustáček, Jan 

3.B 

47.27 

50.64 

 

12. 

1158.-1186. 

6842.-6981. 

Vítková, Barbora 

5.A 

46.24 

49.66