Známe je asi všichni

neděle 9. října 2022 6:00

Žáci 7. C třídy se rozhodli o poněkud originálnější pojetí jednotlivých témat pověstí. Samozřejmě se drželi klasiky, ale současně hledali i jiné cesty k tomu, aby si spolužáci pověst lépe osvojili. Každá dvojice měla svůj originál a připraveným kvízem nebo otázkami kontrolovala, kolik skutečné pozornosti jejich snaze spolužáci věnovali.

Samozřejmě došlo na společné hodnocení a ocenění. Vyjádřit se ke své práci měla každá dvojice, pak hodnotila třída s p. učitelkou.

Pro všechny bylo kromě samotné práce zajímavé i to, že byli v pozici hodnotícího, který hledá vše, co se povedlo. ale také v roli opačné.

Aktivita se vydařila, třída dodržela stanovená pravidla a čas s pověstmi velice příjemně ubíhal.

Text a foto: Mgr. Marcela Salátová