Jak se daří dětem z 1.A

pondělí 18. října 2021 20:00

Začátek školního roku v 1.A utekl jako voda. Aby také ne. Po celou uplynulou dobu děti ani chvilku nezahálely.

Stihly si už společně přečíst, vyprávět i zahrát pohádku O řepě, vyrobit Perníkovou chaloupku, ve VV „zavařit“ podzimní sklizeň jablíček i vlastnoručně nasbíraných přírodnin.

Jak už jistě víte, také je navštívila policistka a jeden den výuky strávili v nádherném Gránickém údolí.

Čím dál úspěšněji se děti snaží zkrotit svoje neposlušné prstíky, aby mohly v opravdových sešitech vykouzlit co nejlepší písmenka a číslice. Lámou si hlavičky nad zapeklitými příklady do 4, učí se rozluštit a přečíst písmenka, slabiky i jednoduchá slova. Dokonce už rozumí i několika anglickým slovíčkům.

A i když se dětem vše nepodaří hned napoprvé, snaží se vše společně vyřešit a hlavně si vzájemně pomáhat. Vždyť jsou všichni velcí kamarádi.

Foto a text: Mgr. Šárka Půčková

Celá fotogalerie ZDE.