Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Den bez aktovek

pátek 18. listopadu 2022 18:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 845x

Zástupci školního parlamentu se dohodli, že ve středu 16. 11. uspořádají akci "DEN BEZ AKTOVEK", jejímž cílem bylo přinést si učebnice, sešity a školní pomůcky v něčem jiném než ve školní aktovce či batohu.

Nápady a kreativita žáků neznala mezí.

Děti přišly do vyučování s kufry na dovolenou, s kufrem po prababičce, s pouzdrem na hudební nástroj, se stanem, s kufrem na nářadí, s odpadkovým košem, s nákupním vozíkem, s dětským kočárkem, s klecí, s přepravkou na zvířata, s nákupní taškou na kolečkách, s rudlem, s plastovou přepravkou...

Pokud nevěříte, mrkněte do naší fotogalerie ZDE.

Akce se povedla a přispěla k dobré náladě ve škole.

Všem, kdo se akce zúčastnili moooc děkujeme.

Text: Mgr. Hana Schwarzová - koordinátorka školního parlamentu

Foto: Tereza Vacušková 

Video: Mgr. Alice Tischlerová