Zobrazit navigaci

Bruslení se školní družinou

pondělí 21. listopadu 2022 10:53
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 142x

O tom, že nás bruslení se školní družinou stále baví a vždy se na něj těšíme, se přesvědčujeme i letos na zimním stadiónu vždy ve středu od 13.30-14.30 hod. Pomocí hrazdičky se učíme udržet rovnováhu, zvykáme si na pohyb na bruslích, snažíme se překonávat strach z pádů, i když pády k tomuhle sportu neodmyslitelně patří. Prostě si to užívat. Červená usměvavá spokojená tvářička dětí a výborná horká čokoláda z místního automatu je vždy velkou odměnou. Ledovou plochu sdílíme i s více školami. Letos mají děti v tomto školním roce bruslení zadarmo, za což děkujeme Radě města Znojma. 

Děkujeme také za pomoc rodičům, kteří se bruslení účastní.

Fotky malých bruslařů najdete ZDE.

Foto a text Lenka Novotná.