Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Ohlédnutí za andělskou nadílkou s Mikulášem

21.12. 2022
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 461x

Do mateřské školy na Náměstí Armády přiletělo 5. prosince osm andělů s Mikulášem. Čerti tentokrát žádní. 

Paní učitelky ze školky si po domluvě s námi přály letos pouze Mikuláše s anděly. 

Čertíky se pro tento den stali někteří školkáčci, kteří se odvážně do čertovských kostýmů oblékli a také některé paní učitelky byly "rohaté".

Sedm andělů spolu s jedním popleteným andílkem, kterého naštěstí během chvíle jeho kamarádi naučili pozdravit, omluvit se i pomáhat druhým, představily žákyně hudebně dramatického kroužku naší školy. Nechyběl i důstojný Mikuláš, který děti přesvědčil, že opravdu ví a vidí všechno. Vše skončilo bohatou nadílkou a spokojenými úsměvy malých dětí.

Text a foto: Mgr. Petra Buliščaková