Zobrazit navigaci

Projektové úterky v 5.A

úterý 17. ledna 2023 12:11
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 78x

Každé úterý máme připraveno Netradiční činnostní vyučování, takže do školy chodíme bez aktovek. Plníme různé úkoly, řešíme osmisměrky a křížovky vždy na určité téma, např. Vikingové, Vandalové, Féničané. Zábavná byla pavučina spolupráce, na které jsme udrželi hračku, židli i kufřík. V další hodině jsme ve skupinách hledali předměty podle abecedy nebo jsme přecházeli třídu bez dotyku země a mluvení. Čtenářské dovednosti jsme si mohli upevnit v čítárně školy. Někdy máme možnost vyměnit si role s paní učitelkou a učíme spolužáky různé vyučovací předměty. Před Vánoci jsme zorganizovali nadílku a navštívili jsme Laser games. Kino na závěr roku bylo taky moc fajn.

Zdraví žáci 5.A 😊, fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Hana Fousková.