Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

My tři králové, jdeme k Vám

17.01. 2023
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 565x

Naše škola se i letos zapojila do Tříkrálové sbírky, která je nedílnou součástí vánoční tradice a poselstvím dobré vůle, radosti a solidarity. Umožňuje veřejnosti podílet se na pomoci prostřednictvím Charity osobám s mentálním a tělesným postižením, nemocným, umírajícím, trpícím a sociálně slabým lidem. V pátek 6. ledna prošli školou menší koledníci, ve středu 11. ledna potom koledníci z 2. stupně. Nesli kasičky, do kterých mohly děti vhodit finanční částku. Po skončení průvodů se kasičky předaly osobě, která za Tříkrálovou sbírku zodpovídá. Výše vybrané částky bude oznámena prostřednictvím školního webu.

Velice děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili.

Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Anna Kosourová, Mgr. Hana Schwarzová.