Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Beseda se zástupci Střední školy obchodu, dopravy a služeb v Moravském Krumlově

19.01. 2023
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 495x

Střední škola obchodu, dopravy a služeb v Moravském Krumlově je aktuálně nejbližší školou, kterou by si žáci naší školy v rámci okolí města Znojma mohli zvolit. Nabízí řadu studijních i učebních oborů. Nejvíce všechny žáky 9. ročníků na besedě pořádané dne 18. 1. na naší škole zaujal asi učební obor umělecký kovář a studijní obor technické lyceum.

Společně s pedagogy této střední školy k nám přijeli i studenti, kteří ještě nedávno seděli ve školních lavicích ZŠ Mládeže. Všechny přítomné překvapilo i to, že není složité denně do této školy ze Znojma dojíždět.

K tomu, aby se člověk ve své profesní volbě dobře rozhodl, potřebuje mít informace. Ty nám všem dnešní příjemná beseda s prostorem na dotazy poskytla.

Text a foto: Mgr. Marcela Salátová